Lens Width: 59.0 mm
Bridge Width: 15.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | LO153S-734 |
| Brand Name | Longchamp |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 15.0 mm |
| Detailed frame color | Gold Azure |
| Detailed lens color | Brown Gradient |
| Frame color | Gold |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Square |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 59.0 mm |
| UPC | 886895501156 |















