Lens Width: 58.0 mm
Bridge Width: 12.0 mm
Arm Length: 142.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | 206000PJP58XN |
| Brand Name | Blenders |
| Collection | Maliblue Moon |
| Arm length | 142.0 mm |
| Bridge width | 12.0 mm |
| Detailed frame color | Matte Blue Fade |
| Detailed lens color | Silver Mirror |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Aviator |
| Lens color | Silver |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 58.0 mm |
| Polarization | Polarized |
| UPC | 810112713473 |













