Lens Width: 57.0 mm
Bridge Width: 14.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | BV1133O-30011517-002 |
| Brand Name | Bottega Veneta |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 14.0 mm |
| Detailed frame color | Gold |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | Gold |
| Frame material | Metal |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 57.0 mm |
| UPC | 198218406308 |









