Lens Width: 77.0 mm
Bridge Width: 20.0 mm
Arm Length: 115.0 mm
| SKU | BB0290S-30014536-002 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 115.0 mm |
| Bridge width | 20.0 mm |
| Detailed frame color | Grey |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Grey |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 77.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218610095 |















