Lens Width: 78.0 mm
Bridge Width: 9.0 mm
Arm Length: 125.0 mm
| SKU | BB0318S-30014883-004 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 125.0 mm |
| Bridge width | 9.0 mm |
| Detailed frame color | Green |
| Detailed lens color | Brown |
| Frame color | Green |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 78.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218864382 |















