Lens Width: 56.0 mm
Bridge Width: 20.0 mm
Arm Length: 135.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | BB0328S-30014893-005 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 135.0 mm |
| Bridge width | 20.0 mm |
| Detailed frame color | Violet |
| Detailed lens color | Violet |
| Frame color | Purple |
| Frame material | Acetate |
| Lens color | Purple |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 56.0 mm |
| UPC | 198218740174 |
















