Lens Width: 55.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | BB0065O-30008235-006 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Beige |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | Beige |
| Frame material | Acetate |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 55.0 mm |
| UPC | 196629673012 |
















