Lens Width: 71.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 120.0 mm
| SKU | BB0284S-30014407-002 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 120.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Havana |
| Detailed lens color | Green |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Green |
| Lens width | 71.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218864177 |
















