Lens Width: 99.0 mm
Bridge Width: 1.0 mm
Arm Length: 135.0 mm
| SKU | BV1234S-30014284-004 |
| Brand Name | Bottega Veneta |
| Arm length | 135.0 mm |
| Bridge width | 1.0 mm |
| Detailed frame color | Black |
| Detailed lens color | Red |
| Frame color | Black |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Round |
| Lens color | Red |
| Lens width | 99.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218864788 |















