Lens Width: 61.0 mm
Bridge Width: 15.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
| SKU | CA8038-S-09V-Z0 |
| Brand Name | Carrera |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 15.0 mm |
| Detailed frame color | Grey Blue |
| Detailed lens color | Blue |
| Frame color | Grey |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Rectangular |
| Lens color | Blue |
| Lens width | 61.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736398600 |
























