Lens Width: 56.0 mm
Bridge Width: 24.0 mm
Arm Length: 115.0 mm
| SKU | RNB6004-S-1ED-56 |
| Brand Name | Rag & Bone |
| Arm length | 115.0 mm |
| Bridge width | 24.0 mm |
| Detailed frame color | Green |
| Detailed lens color | Green |
| Frame color | Green |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Green |
| Lens width | 56.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736926193 |















