Lens Width: 59.0 mm
Bridge Width: 14.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | CLASSIC11-30000163-036 |
| Brand Name | Saint Laurent |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 14.0 mm |
| Detailed frame color | Yellow |
| Detailed lens color | Brown |
| Frame color | Yellow |
| Frame material | Metal |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 59.0 mm |
| UPC | 195072905466 |















