| SKU | 6700000000247 |
| Brand Name | Spy |
| Collection | Hangout |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 22.0 mm |
| Detailed frame color | Juneshine Mango Daydream |
| Detailed lens color | Happy Bronze |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Butterfly |
| Lens color | Brown |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 53.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC |














