Lens Width: 57.0 mm
Bridge Width: 14.0 mm
Arm Length: 135.0 mm
| SKU | SK0104-5787W |
| Brand Name | Swarovski |
| Arm length | 135.0 mm |
| Bridge width | 14.0 mm |
| Detailed frame color | Turquoise Gloss |
| Detailed lens color | Blue Gradient |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Blue |
| Lens width | 57.0 mm |
| UPC | 664689716777 |














