Lens Width: 99.0 mm
Bridge Width: 1.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | SK-0201-16V |
| Brand Name | Swarovski |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 1.0 mm |
| Detailed frame color | Shiny Palladium |
| Detailed lens color | Blue |
| Frame color | Silver |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Blue |
| Lens width | 99.0 mm |
| UPC | 664689999743 |


















