Lens Width: 99.0 mm
Bridge Width: 1.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | 61020-188-77 |
| Brand Name | 100 Percent |
| Collection | Sportcoupe |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 1.0 mm |
| Detailed frame color | Soft Tact Cool Grey |
| Detailed lens color | Photochromic |
| Frame color | Grey |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Square |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 99.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 841269144568 |













