Lens Width: 53.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 135.0 mm
| SKU | AMQ-4183-WCV-53 |
| Brand Name | Alexander McQueen |
| Arm length | 135.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Semimatte Burgundy Red |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | Red |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Rectangular |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 53.0 mm |
| UPC | 827886988983 |















