Lens Width: 99.0 mm
Bridge Width: 1.0 mm
Arm Length: 125.0 mm
| SKU | BB0041S-30007276-014 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 125.0 mm |
| Bridge width | 1.0 mm |
| Detailed frame color | Blue |
| Detailed lens color | Blue |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Blue |
| Lens width | 99.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218826083 |




















