Lens Width: 77.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 115.0 mm
| SKU | BB0314S-30014767-004 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 115.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Yellow |
| Detailed lens color | Red |
| Frame color | Yellow |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Red |
| Lens width | 77.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218864337 |











