Lens Width: 59.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
| SKU | BB0319S-30014884-002 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Havana |
| Detailed lens color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 59.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218588950 |

























