Lens Width: 55.0 mm
Bridge Width: 19.0 mm
Arm Length: 125.0 mm
| SKU | BB0322S-30014887-006 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 125.0 mm |
| Bridge width | 19.0 mm |
| Detailed frame color | Light Blue |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 55.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218826335 |















