Lens Width: 58.0 mm
Bridge Width: 19.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | BB0293S-30014518-002 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 19.0 mm |
| Detailed frame color | Havana |
| Detailed lens color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 58.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218586925 |
















