Lens Width: 53.0 mm
Bridge Width: 17.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | BB0130O-30010023-003 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 17.0 mm |
| Detailed frame color | Red |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | Red |
| Frame material | Acetate |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 53.0 mm |
| UPC | 198218418523 |
















