Lens Width: 58.0 mm
Bridge Width: 20.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
| SKU | BB0291S-30014550-003 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 20.0 mm |
| Detailed frame color | Havana |
| Detailed lens color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Plastic |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 58.0 mm |
| UPC | 198218610118 |
















