Lens Width: 64.0 mm
Bridge Width: 16.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | BB0202S-30011954-004 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 16.0 mm |
| Detailed frame color | Grey |
| Detailed lens color | Red |
| Frame color | Grey |
| Frame material | Plastic |
| Lens color | Red |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 64.0 mm |
| UPC | 198218609952 |
















