Lens Width: 55.0 mm
Bridge Width: 19.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
| SKU | BB0287S-30014410-006 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 19.0 mm |
| Detailed frame color | White |
| Detailed lens color | Silver |
| Frame color | White |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Silver |
| Lens width | 55.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218740044 |
















