Lens Width: 63.0 mm
Bridge Width: 10.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
| SKU | ENDURANCE65-N-CSA-9O |
| Brand Name | Carrera |
| Collection | Endurance |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 10.0 mm |
| Detailed frame color | Black Palladium |
| Detailed lens color | Dark Grey Gradient |
| Frame color | Black |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Square |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 63.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736753669 |















