Lens Width: 56.0 mm
Bridge Width: 17.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | D20016S-02M2-IR |
| Brand Name | Dsquared2 |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 17.0 mm |
| Detailed frame color | Black Gold |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Black |
| Lens color | Grey |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 56.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736717548 |















