Lens Width: 51.0 mm
Bridge Width: 22.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | GG1524S-30014803-003 |
| Brand Name | Gucci |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 22.0 mm |
| Detailed frame color | Blue |
| Detailed lens color | Green |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Acetate |
| Lens color | Green |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 51.0 mm |
| UPC | 198218589674 |
















