Lens Width: 52.0 mm
Bridge Width: 20.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | BOSS1505S-0086-IR |
| Brand Name | Hugo Boss |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 20.0 mm |
| Detailed frame color | Havana |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Brown |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 52.0 mm |
| UPC | 716736788364 |















