Lens Width: 55.0 mm
Bridge Width: 22.0 mm
Arm Length: 150.0 mm
| SKU | IM0149-S-FT3-55 |
| Brand Name | Isabel Marant |
| Arm length | 150.0 mm |
| Bridge width | 22.0 mm |
| Detailed frame color | Grey Gold |
| Detailed lens color | Grey Azure |
| Frame color | Grey |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Geometric |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 55.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736921174 |















