Lens Width: 54.0 mm
Bridge Width: 19.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | LO731S-610-54 |
| Brand Name | Longchamp |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 19.0 mm |
| Detailed frame color | Rose |
| Detailed lens color | Pink Gradient |
| Frame color | Pink |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Round |
| Lens color | Pink |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 54.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 886895590174 |














