Lens Width: 52.0 mm
Bridge Width: 23.0 mm
Arm Length: 135.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | LO794S-107-52 |
| Brand Name | Longchamp |
| Arm length | 135.0 mm |
| Bridge width | 23.0 mm |
| Detailed frame color | White |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | White |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Rectangular |
| Lens color | Grey |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 52.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 886895723206 |













