Lens Width: 59.0 mm
Bridge Width: 16.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | MIS0004-S-807-59 |
| Brand Name | Missoni |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 16.0 mm |
| Detailed frame color | Black |
| Detailed lens color | Smoke Gradient |
| Frame color | Black |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 59.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736258898 |















