Lens Width: 61.0 mm
Bridge Width: 15.0 mm
Arm Length: 137.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | MBSUZSMBLK061 |
| Brand Name | Modo |
| Collection | Suzuka |
| Arm length | 137.0 mm |
| Bridge width | 15.0 mm |
| Detailed frame color | Matte Black |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Black |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Round |
| Lens color | Grey |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 61.0 mm |
| Polarization | Polarized |
| UPC | 803926391951 |













