Lens Width: 54.0 mm
Bridge Width: 16.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | MOS131-S-086-54 |
| Brand Name | Moschino |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 16.0 mm |
| Detailed frame color | Havana |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Square |
| Lens color | Grey |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 54.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 827886073795 |















