Lens Width: 55.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | MOS155S-012J-FF |
| Brand Name | Moschino |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Brown Orange |
| Detailed lens color | Grey Fuchsia |
| Frame color | Brown |
| Lens color | Grey |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 55.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736923536 |















