Lens Width: 64.0 mm
Bridge Width: 17.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | MOS086-G-S-DDB-64 |
| Brand Name | Moschino |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 17.0 mm |
| Detailed frame color | Gold Copper |
| Detailed lens color | Brown Gradient |
| Frame color | Gold |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Butterfly |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 64.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736284910 |















