Lens Width: 54.0 mm
Bridge Width: 19.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | OERI13PF24PLA0016064 |
| Brand Name | Off-White |
| Collection | Laurel |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 19.0 mm |
| Detailed frame color | Havana |
| Detailed lens color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Rectangular |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 54.0 mm |
| UPC | 8055266016663 |















