Lens Width: 99.0 mm
Bridge Width: 1.0 mm
Arm Length: 120.0 mm
| SKU | RNB6003-S-VK6-99 |
| Brand Name | Rag & Bone |
| Arm length | 120.0 mm |
| Bridge width | 1.0 mm |
| Detailed frame color | White |
| Detailed lens color | Multilayer Violet |
| Frame color | White |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Purple |
| Lens width | 99.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736834573 |















