Lens Width: 56.0 mm
Bridge Width: 16.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | SZV337560A46 |
| Brand Name | Zadig & Voltaire |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 16.0 mm |
| Detailed frame color | Rose Gold |
| Detailed lens color | Orange |
| Frame color | Rose Gold |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Aviator |
| Lens color | Orange |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 56.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 190605393727 |









