Lens Width: 57.0 mm
Bridge Width: 1.0 mm
Arm Length: 127.0 mm
| SKU | 61037-265-01 |
| Brand Name | 100 Percent |
| Collection | Racetrap |
| Arm length | 127.0 mm |
| Bridge width | 1.0 mm |
| Detailed frame color | Soft Tact Oxyfire |
| Detailed lens color | Black Mirror |
| Frame color | Orange |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Black |
| Lens width | 57.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 841269177405 |













