Lens Width: 99.0 mm
Bridge Width: 1.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
| SKU | 60006-00009 |
| Brand Name | 100 Percent |
| Collection | S2 Total Energies Cycling Team |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 1.0 mm |
| Detailed frame color | Soft Tact Grey Camo |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | Grey |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 99.0 mm |
| UPC | 196261016864 |















