Lens Width: 53.0 mm
Bridge Width: 13.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | AMQ-4161-R3F-53 |
| Brand Name | Alexander McQueen |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 13.0 mm |
| Detailed frame color | Navy |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 53.0 mm |
| UPC | 827886843527 |















