Lens Width: 52.0 mm
Bridge Width: 15.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | AMQ-4203-K6V-52 |
| Brand Name | Alexander McQueen |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 15.0 mm |
| Detailed frame color | Milky Off White |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | White |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Rectangular |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 52.0 mm |
| UPC | 762753114273 |















