Lens Width: 69.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | BB0286S-30014409-001 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Black |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Black |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Square |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 69.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218864221 |











