Lens Width: 77.0 mm
Bridge Width: 23.0 mm
Arm Length: 125.0 mm
| SKU | BB0317S-30014882-004 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 125.0 mm |
| Bridge width | 23.0 mm |
| Detailed frame color | Blue |
| Detailed lens color | Blue |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Blue |
| Lens width | 77.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218864368 |















