Lens Width: 70.0 mm
Bridge Width: 15.0 mm
Arm Length: 105.0 mm
| SKU | BB0349S-30015539-004 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 105.0 mm |
| Bridge width | 15.0 mm |
| Detailed frame color | Red |
| Detailed lens color | Red |
| Frame color | Red |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Red |
| Lens width | 70.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218864429 |
















