Lens Width: 53.0 mm
Bridge Width: 17.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | BB0218O-30011979-003 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 17.0 mm |
| Detailed frame color | Grey |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | Grey |
| Frame material | Acetate |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 53.0 mm |
| UPC | 198218405530 |
















