Lens Width: 99.0 mm
Bridge Width: 1.0 mm
Arm Length: 125.0 mm
| SKU | BB0257S-30013965-002 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 125.0 mm |
| Bridge width | 1.0 mm |
| Detailed frame color | Grey |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Grey |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 99.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218864160 |



















